İçeriğe Atla Menüye Atla
 

aa

Afet Bilinci Eğitmen Eğitimleri Notu 22 Eylül 2017

Bilgi Notu

Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci 1 Eğitmen Eğitimi

 

Afet ve Acil Durum Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde 1. Dönem Gruplarından ilki 24 Mayıs – 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılan Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci 1 Eğitmen Eğitimleri diğer grupların eğitimleriyle devam edilmektedir. Belirtilen eğitimlerin ilk günlerinde özellikle öğle yemeklerinin sayısında bazı sıkıntılar yaşanmaktadır. Eğitim Merkezimize gelecek olan katılımcılar katılacakları eğitim döneminde yiyecekleri yemekleri (sabah kahvaltısı ve öğle yemeğini) önceden Eğitim Merkezimize bildirmeleri belirtilen sıkıntılarla karşılaşılmaması aşamasında faydalı olacaktır. Belirlenen eğitime katılacak personellerimiz için konaklama imkanı mevcuttur. Odalar tek kişiliktir ve odalarda 24 saat sıcak su, kablosuz internet ve t.v. yayını mevcuttur.

 

Günlük konaklama ücreti 19 TL, dir.

Sabah kahvaltısı 9 TL,

Öğle yemeği 11 TL dir. Akşam yemeği verilememektedir.

 

         Katılımcılarımızın eğitime gelmeden önce İline ait eğitim tarihlerini kontrol ederek Başkanlık Makamının 12.05.2017 tarih ve 72228 sayılı Oluruna göre onaylarını alıp eğitime dahil olmaları gerekmektedir. İllere ayrıca bir yazı gönderilmeyecektir.

AFADEM tarafından yapılacak ve yapılan tüm eğitimlere ait bilgilere afadem.afad.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğitimlerle ilgili sorularınızı afadem@afad.gov.tr ye de ulaştırabilirsiniz.

Önemli Not: Eğitmen Eğitimine katılacak eğitmen adaylarının daha önce "Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci 1 Eğitmen Eğitimi"ne katılmayan kişiler arasından seçilmesi gerekmektedir. İl Müdürlüklerinin mail adreslerine gönderilen bilgilendirmede bu konuya değinilmiştir. İl Müdürlüklerinin gönderdiği listelerden tarama yapılarak kişinin daha önce bu eğitimi aldığı tespit edilenlerin İl Müdürlükleri aranarak belirtilen eğitime gelmemeleri ve kendilerinin yerine başka bir personelin gönderilmesi söylenecektir. 

 

 Adres  :Uğur Mumcu Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (İstanbul Yolu)

  1. Km Yenimahalle/ANKARA

 

Tel       :0 312 250 00 13

Faks     :0 312 250 04 02

 Konaklama ve yemek için irtibat

Kutluay KUTLU – Alper KURNAZ

Tel       : 0312 250 00 13 - 5109

İlgili Haberler